Приветствуем вас: Невідомий сталкер
Форма входу
Меню сайту
Міні-чат
200
Наше опитування
Якщо б була можливість приручити мутанта Зони, кого б ви вибрали?
Всего ответов: 4
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Пошук
Головна » FAQ [ Додати питання ]

Новачок - Ти нещодавно на сайті, пробуєш вивчити його, намагаєшся освоїтися в ньому, дізнатися інших мешканців (даний ранг ви отримуєте після реєстрації)

Досвідчений - ти вже не перший день в Зоні і вже освоївся (Цей ранг ти отримаєш, якщо назбираєш 20 повідомлень на форумі)

Професіонал - ти без проблем орієнтуєшся в нових подіях сайту, в їх наслідках та учасниках (Цей ранг ти отримаєш. якщо назбираєш 40 повідомлень на форумі)

Майстер - Всі знають тебе як Сталкера який має досвід існування на сайті (Цей ранг ти отримаєш, якщо назбираєш 80 повідомлень на форумі)

Легендарний сталкер - ваші слова дорогі всім (Цей ранг ти отримаєш, якщо назбираєш 100 повідомлень на форумі)

Сталкер Зони - Ти вже не просто людина Зони, а капітан. Тебе цінують користувачі за твої досягнення (Цей ранг ти отримаєш, якщо назбираєш 150 повідомлень на форумі)

Срілець - Ти вважаєшся одним з кращих відвідувачів форуму. (Цей ранг ти отримаєш, якщо назбираєш 250 повідомлень на форумі)

Ветеран Зони - Ти елітний воїн нашого Сайту, ти будеш стояти за нього до останнього подиху, ти завжди в курсі всіх новин і всього, що відбувається на нашому сайті, отримавши це звання ти назавжди прив'язаний до цього форуму, постійно береш участь у всіх темах, опитуваннях, голосуваннях, відповідаєш на всі питання і вирішуєш спільно з іншими Братами з Еліти як далі буде розвиватися сайт і в якому напрямку!(Цей ранг ти отримаєш, якщо назбираєш 500 повідомлень на форумі)

Ветеран Чорнобиля - Ти Ветеран Зони і цим все сказано, ти побував у багатьох битвах і боях за честь і славу нашого сайту, брав участь у багатьох дискусіях і темах у нас на сайті, всі Сталкери незалежно від своїх рангів поважають тебе і прислухаються до твоїх Порад! (Цей ранг ти отримаєш, якщо назбираєш 800 повідомлень на форумі)

Сталкер усіх часів - Твої слова на сайті значать дуже багато чого! Це звання є виключним! Його може заробити тільки людина, яка давно живе на сайті і постійно стежить за життям сайту і його мешканцями! Ти намагався поліпшити його і сприяти його процвітанню і благополуччю! (Ним може бути Адміністратор, Модератор або його замісник) або назбиравши 1500 повідомлень на форумі)


Якщо ви не можете відкрити файл - значить він заархівований. Щоб його відкрити скачайте цей архіватор, установіть  і відкрийте файл за допомогою нього.

Статистика
Онлайн:

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Счетчики:
Сегодня нас посетили:

Наша кнопка
STALKER-GAME.AT.UA - Все про СТАЛКЕР і для нього: патчі, українізатори, відео, і багато іншого
Друзі сайту
Регистрация в каталогах, добавить сайт 
в каталоги, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash, photoshop, 
хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог сайтов, услуги 
продвижения и рекламы сайтов Stalker-Book.com Всё для Counter-Strike softportal Мир Counter-Strike CS.GameGuru.Ru - игровой портал Counter Strike. Лучшие модели оружий, тактики, карты, статьи, и другое. Все для Counter-Strike Source: карты, модели, программы и многое другое. DHARMA_CLAN Отправка SMS/MMS Opera, the fastest and most secure web browserOpera, the fastest and most secure web browser
Opera
Download Opera, the fastest and most secure browser
Коротка інформація
Узнай свой IP адрес
Спідометр
Онлайн Антивирус
Проверить
Авторское право на игру и использованные в ней материалы принадлежат GSC Game World.

S.T.A.L.K.E.R. game.at.ua © 2011